UUS! sample87
profile-sample4

PIME EKSPERIMENTKESKMINE

Viimased paar kuud olete vabatahtlikuna osalenud meditsiinilises eksperimendis mille edukal läbimisel premeeritakse teid suure rahasummaga. Jäänud on läbida vaid viimane katse ning astute eksperimendile vastu teatud elevusega.

Rohkem infot

Asub: Tartu mnt.80j, 10112 Tallinn

"megazone" lasermäng! sample87
profile-sample4

MEGAZONE LASERMÄNGLasermängu kestvus on 20 minutit.

"Megazone" on traditsiooniline lasermäng, kus kasutatakse elektroonilisi veste koos laserrelvadega. Mängitakse erinevaid stsenaariumeid ja lahinguid! Sobib alates 8.-9.eluaastast!.


Rohkem infot

Asub: Tartu mnt 80j, 10112 Tallinn

Vaata videot sample87
profile-sample4

TORMI MÜSTEERIUMALGAJALE

Piirivalvelaev Torm leiti 1999. aastal Tallinna lahelt triivimast. Teie kui uurijate ülesanne on välja selgitada meeskonna hukkumise põhjus ning meeskonnaliikmete poolt jäetud vihjeid järgides lahendada Tormi müsteerium. Pidage meeles, müsteeriumi lahendamiseks on teil aega vaid 45 minutit!

Rohkem infot

Asub: Vesilennuki 6, Põhja-Tallinna, 10415

sample87
profile-sample4

THE CUBEALGAJALE

On avastatud salajane kamber, mis avanes ajalukuga 2018 aastal. Ilmnes, et see on saadetud tuleviku inimeste poolt, et lahendada maa energia vajadus. Kambris on müstiline kuubik, et päästa maa. Kas sina suudad päästa maa?

Rohkem infot

Asub: Tartu mnt 80j, 10112 Tallinn

sample87
profile-sample4

HANNIBAL CANNIBALRASKE

Avame 22.oktoober 2018!Rohkem infot

Asub: Tartu mnt 80j, 10112 Tallinn

Escape Room on interaktiivne põnevusmäng kus osalejad peavad lahendama erinevaid ülesandeid, mõistatusi, kasutama vihjeid ning strateegiaid jõudmaks soovitud tulemuseni. Põnevusmängu eesmärgiks on teematoast pääseda 60 minuti jooksul ning avastada täiesti uus maailm valitud žanri näol. Põgenemistoad sobivad kõigile kes otsivad lõbusat tegevust. Olgu tegemist sõpradega, perekonnaga või töökaaslastega – Escape Roomi põgenemistoad pakuvad kõigile midagi nauditavat.

Mis eristab Escape Roomi põgenemistubasid teistest põgenemistubadest?

* Tähelepanu detailidele - Escape Roomi põgenemistoad toovad su välja reaalsusest ning viivad su täiesti teistsugusesse maailmasse, Meie põgenemistoad on loodud koostöös parimate filmirežissööride ning lavakujundajatega mis garanteerivad, et kogemus on osaleja jaoks täiesti harukordne.

* Kirg - Escape room on loodud kahe kirgliku mänguarmastaja poolt kes aastal 2011 mängisid oma esimese põgenemismängu ning sellesse armusid. Alates sellest ajast on meil sügav soov viia põgenemistoad järgmisele tasemele, nihutada piire ning pakkuda meie külastajatele uskumatuid kogemusi.

* Kliendirahulolu - Me ei oleks oma fännide ning klientideta nii kaugele jõudnud ning sellel põhjusel on meie külastaja meie jaoks alati esimene prioriteet. Meie koolitatud meeskond hoolitseb erakordsete elamuste eest nii ees kui tagaliinil.* Tehnika - Areneme pidevalt erinevate innovaatiliste ideedega ning kasutame oma mängudes mõõdukas koguses elektroonikat mis loovad ootamatuid üllatusi.

* Tõstame lati kõrgele - Põgenemistubadega alustades soovisime me olla rohkem kui lihtsalt põgenemistubade pakkuja. Me ei tahtnud pakkuda lihtsalt lõbusat elamust, vaid KÕIGE lõbusamat elamust.

Enne saabumist:
Palume saabuda 15-20 minutit enne põgenemismängu toimumist. Hilinemise puhul oleme kohustatud lühendama broneeritud mängu aega.

1. Teematoast põgenemiseks on aega 60 minutit ning selleks tuleb lahendada erinevaid mõistatusi ning ülesandeid
2. Põgenemistoast pääsemiseks ei ole vaja kasutada füüsilist jõudu
3. Põgenemistoas ei ole ehmatusmomente tekitavaid elemente ega midagi hirmsat
4. Mööbli otsa ronimine või raskemate mööbli esemete liigutamine on rangelt keelatud
5. Juhtmed ega muud elektrisüsteemid ei ole mängu osa ning need on märgitud musta kollase teibiga. Turvateibi eemaldamine on rangelt keelatud
6. Põgenemistoad vajavad kastist välja mõtlemist ning laitmatut koostööd meeskonnakaaslastega
7. Põgenemistoas pildistamine või filmimine on rangelt keelatud, ruumis on turvakaamerad
8. Kui ülesanded või mõistatused on liiga rasked siis on raadiosaatja abil võimalik küsida vihjeid
9. Ära tule mängima alkoholi või narkojoobes, kui meie mängujuhid tunnevad, et osaleja on ebaadekvaatses olekus ning ohtlik nii endale kui kaasmängijatele siis on escape roomi töötajatel õigus mäng peatada või mängu üldse mitte alustada
10. Escape Roomile tekitatud varaline kahju tuleb osalejal täies mahus hüvitada
11. Vanusegrupile alla 12 eluaasta soovitame vanemliku järelvalvet kes nooremaid vajadusel saaksid abistada

Broneeri Kohe / Kinkekaardid

Vali Sobiv teenus kuhu soovid oma aega broneerida

Vali Sobiv teenusepakkuja

image
image
image

image
image

Teatraalsed elamusmängud on maailmas suurt populaarsust koguv meelelahutus mis on oma alguse saanud Ameerikast. Emotion Factory on Eesti esimene teatraalne elamusmäng, kus osalejad satuvad justkui päriselu õudusfilmi, saades ülesandeid, elamusi ja ehedaid emotsioone.

Mida pakub Emotion Factory?

Täna pakutakse emotsioone enamasti erineva tehnika abil, kuid meie eesmärgiks on pakkuda ehtsaid emotsioone koos ehtsate inimestega. Mängijaid ootab teatraalne mäng, kus pannakse proovile nende julgus, hirmutaluvus kui ka meeskonnatöö. Teekonnal saadavad neid näitlejad, kes hoolitsevad maksimaalse närvikõdi pakkumise eest. Osalejate ülesandeks on vaid protsessi nautida.

Peale suurepäraste näitlejate kohtate 400m2 mänguala peal mitmeid põnevaid eriefekte mis loob täiesti unikaalse õhkkonna. Emotion factory on loodud Eesti juhtiva põgenemismängude pakkuja Escape Roomi poolt kelle motiveeritud meeskond on pidevalt arenemas ning loomas uusi väljundeid pakkumaks erakordseid elamusi meie halli argipäeva.

Kellele on Emotion Factory mõeldud?

Kustumatuid emotsioone toodame kõigile: oled sa karastunud õudusesõber või adrenaliini otsingul põnevikufänn. Mängud on mõeldud kuni 6- liikmelistele gruppidele. Meid võid külastada sõpradega, korraldada jahmatavaid ning meeldejäävaid sünnipäevi, üllatuspidusi, korporatiivüritusi. Kutsume sind osa saama sellest uutmoodi kogemusest mis muudab sinu vaateid tänapäevase meelelahutusmaastiku üksluisusest.

1. Näitemänguajaks on kokku ca 40 - 50 minutit sõltuvalt grupi liikumiskiirusest.
2. Keelatud on mängima tulla isikutel, kes on alkoholi, narkootilise või psühhotroopse aine või muu sarnase toimega aine tarvitamisest põhjustatud joobeseisundis.
3. Mänguruumi on keelatud tuua relvi, nuge ja teisi enesekaitsevahendeid.
4. Näitemängus on mängijatel lubatud liikuda ainult mänguruumis viidatud noolte või valguse suunas ning töötajate juhiste järgi. Mängijatel on keelatud üksteisest eralduda.
5. Näitemängu toimumise alal on keelatud filmida, valgustada isiklike seadmetega ning kasutada mobiiltelefone. Ruumides on videovalve!
6. Soovitatav on mängima tulla igapäevastes riietes. Mänguruumis võivad riided seinte vastu minnes määrduda. Soovitatav ei ole tulla mängima ülikondades, kleitides, kontskingades. EmotionFactory ei võta vastutust määrdunud riiete eest.
7. Emotionfactory näitlejaid on keelatud puudutada.
8. Emotionfactory ei võta vastutust terviserikete eest, mis juhtuvad mänguruumis.
9. Alla 10- aastased lapsed võivad mängima tulla vanema loal.
10. Näitemängu toimumise ajal ei ole vaja kasutada füüsilist jõudu.
11. Mööbli otsa ronimine või raskete esemete liigutamine on näitemängu ajal keelatud.
12. Kui osaleja ei suuda mängu jätkata ja soovib katkestada siis tuleb sellest näitlejale mängu ajal teada anda ning teid saadetakse lounge ruumi.
13. Emotsioonivabriku teatraalsesse teemamängu pileti ostmisega ning mängu sisenemisega kinnitavad mängijad, et on tutvunud ning nõustunud mängureeglitega; neil ei ole õigust esitada pretensioone mängu korraldajate ega mängus osalevate näitlejate vastu ning nad on teadvustanud, et mängus kasutatavad efektid, tegevused, rekvisiidid jne ei ole suunatud ühegi mängus osaleja vastu personaalselt.
NB! EmotionFactory töötajatel on õigus katkestada mäng kui grupi liige/liikmed ei järgi mängureegleid ning käituvad ebaviisakalt/pahatahtlikult. Sellisel juhul ei ole EmotionFactoryl kohustust tagastada mängijale piletiraha ning on õigus teha leppetrahvi kuni 4 kordses mängu hinnas!
NB! Mänguruumides on kasutatud eredat valgust, stroboskoope ning teisi heli-, valguse- ja eriefekte.
NB! Kliendid, kel esinevad erinevad tervise- või psühholoogilised probleemid ( pimeduse kartus, hüsteeria, närvilisus, klaustrofoobia jne) ning rasedad peaksid enne mängu konsulteerima arstiga.
NB! Kui soovite broneeritud aja tühistada siis tuleb aeg tühistada vähemalt 2 tundi enne mängu algust. Vastasel juhul on emotsiooni tehas OÜ-l õigus nõuda tasu broneeritud näitemängu eest.

Broneeri Kohe / Kinkekaardid

Vali Sobiv teenus kuhu soovid oma aega broneerida

Vali Sobiv teenusepakkuja

image
image
image

image
image

Escape Room

Asume telliskivi loomelinnaku kõrval, balti jaama lähedal – aadressiks on Telliskivi 60M.
Parkimine on tasuline ning lähim parkla asub otse elamuskeskuse ees.
Pägenemismängudes on oluline kastist välja mõtlemine ning koostöö meeskonnaliikmetega. Põgenemistoas tuleb lahendada erinevaid mõistatusi ning ülesandeid.
Üks põgenemismäng kestab maksimaalselt 60 minutit.
Kõik meie põgenemistoad on Inglise keeles. Kättemaksukontori põgenemistuba on ainus mis on 100% eestikeelne.
Põgenemistoad sobivad ka lastele, kuid noortemate kui 12 aastaste puhul soovitame ruumi kaasa saata järelevaataja kes lapsi vajadusel abistada saavad.
Meie põgenemistubades ehmatavaid elemente ei ole, kui ehmatused ning õuduse teema on just sulle siis soovitame lähemalt uurida Emotion Factory kohta.
Põgenemistoa ülesannete keerulisust ja raskust karta ei tasu kuna igal meeskonnal on kaasas raadiosaatja millega saab vajadusel mängujuhi käest vihjeid küsida.
Kindlasti sobivad põgenemistoad ka rasedatele.
Kui peaks olema vajadus eriolukorras põgenemistoast välja saada siis saab väljapääsu paluda läbi raadiosaatja.
Kindlasti saab mängima tulla ka seitsmekesi, kuid sellisel juhul võib põgenemistoas minna liialt kitsaks ning kõigile tegevust korraga ei jätku. Seitsme inimese puhul soovitame broneerida kaks samal ajal algavat põgenemistuba.
Kinkekaarte on võimalik soetada kas kohapealt või läbi meie veebilehe.

Emotion Factory

Emotion factory asub aadressil Telliskivi 60M . Asume otse telliskivi loomelinnaku kõrval ning saabudes kalamaja poolselt küljelt tuleks jalutada otse kahe tehasehoone vahele. Asume täpsemalt Escape Room Elamuskeskuse hoones.
Suuremate seltskondade puhul tuleks elamusmäng korraldada mitmes grupis ning mängud teha üksteise järel. Kahjuks ei mahuta me ühte mängu üle kuue inimese kuna mõningad põnevad sketšid toimuvad väiksemates ruumides ning sinna ei pruugi seltskond füüsiliselt ära mahtuda. Meie eesmärk on pakkuda kõigile kustumatuid emotsioone ja elamusi ning sellel põhjusel oleme seadnud reeglid mis meie eesmärki igakülgselt toetaks.
Elamusmängu kestvus on 40-55 minutit sõltuvalt grupi liikumise kiirusest.
Põhjusel, et elamusmäng toimub kütmata ruumides tuleks arvestada väljas oleva temperatuuriga, vihma ega lund karta ei tasu.
Vanusepiiri me kehtestanud ei ole. Kõik lapsed on erinevad ning seepärast paneme lapsevanematele südamele, et tegemist on siiski õuduseteemalise mänguga ning soovitame noortemate kui 12 aastastega saata mängu kaasa täiskasvanu kes lastel silma peal saaks hoida.