Sünnipäevad

Kus pidasid oma viimase sünnipäevapeo? Escape Room Factory elamuskeskus pakub võimalust korraldada just selline sünnipäev mis sinu külalistele mällu sööbib. Meeleolukaid Sünnipäeva sündmuseid korraldame kõigile ning oleme alati avatud originaalsetele soovidele ning ettepanekutele. Aega saab veeta hubases rustikaalse disainiga lounge ruumis või privaatses konverentsiruumis. Kokku saame võõrustada kuni 50 inimest korraga ning soovi korral pakume ka toitlustust.

Sünnipäeva üritusi on võimalik kombineerida mitme erineva teenusega mida kohapeal pakume.

Põgenemismängud

Põgenemistoad on viimaste aastate kogunud populaarsust lausa helikiirusel. Kui mõelda, et mõned aastad tagasi tegutsesid vaid üksikud teenusepakkujad siis tänaseks võib põgenemistubasid kohata juba Tallinnas iga nurga peal. Põgenemistoad on alguse saanud arvutimängudest mis on loodud füüsilisteks seiklusmänguks kus osalejad peavad lahendama erinevaid mõistatusi ning ülesandeid, et seiklus lõpetada. Esimesed põgenemismängud hakkasid ilmuma Jaapanis aastatel 2006-2007 ning tänaseks on need levinud massiliselt üle terve maailma. Tavapäraselt on aega ühe mängu läbimiseks 60 minutit, kuid ajad võivad erineda. Escape Roomi elamuskeskuses on võimalik külastada just valminud kättemaksukontori põgenemistuba ning juba lähiajal on oodata lausa kolme täiesti uut põgenemistuba.

Teatraalsed põnevusmängud

Emotion factory on Baltikumi esimene õudusteemaline teatraalne näitemäng kus osalejad saavad tunda kuidas oleks osaleda päriselu õudusfilmis. Tõeliselt autentse ning ainulaadse elamuse loob vana ja avar tööstushoone otse Telliskivi keskuses, millele lisaks ka kivi viske kaugusel asuv rongijaam, mis suudab luua kõheda õhkkonna juba enne kohalejõudmist. Elamust karta ei tasu, sest tegemist on loomulikult näitemänguga, kuid arvestada tuleks erinevate jump-scare situatsioonidega ning faktiga, et näitemängus osalevad ka päris näitlejad kes kehastavad erinevaid tegelasi. Meeles tuleks pidada, et emotion factory puhul ei ole tegemist põgenemistoaga! Näitemängu pikkus jääb tavaliselt 40-50 minuti vahele.

Virtuaalsed põnevusmängud:

Euroopa esimene virtuaalreaalusese põnevusmäng on jõudnud ka escape room Factory elamuskeskusesse. VIRTUALIZER ELITE virtuaalreaalsuse konsooli puhul jääb päris reaalsusest väheks ning nüüd on võimalus viia oma VR kogemus uuele tasemele. Sukeldu täielikult virtuaalreaalsuse maailma kus ei ole mingisuguseid piire. Otsustaja oled sina ise – jookse, kõnni või istu, unikaalne stepboard annab sulle vabaduse kogeda täpselt seda mida virtuaalreaalsusest võiks oodata.

Valida on kolme erineva mängustiili vahel:

SHOOTER / HORROR / ADVENTURE

image
image
image
image
image

BAAR / LOUNGE

Escape Room Factory baar/lounge on rustikaalse stiiliga hubane peoruum kus saab pidada näiteks firmaüritusi või sünnipäevi. Mõnusaid istumiskohti leiab kuni 30 inimesele ning suurtemate ürituste puhul mahutame ära kuni 60 inimest.

Baar on avatud iga päev kella 12.00-st kuni kella 23.00-ni ning huvitavaid kokteilivalikuid leiab igale maitsele. Üks vahva pärastlõuna Telliskivi loomelinnakus on kindlasti meiega garanteeritud. Oma erilisusega loome äreva meeleolu kõikidele külastajatele.

Escape room Factory baar/lounge hinnakiri on järgmine: 1h = 50 Eur / 2h = 80 Eur / 5h = 120 Eur

KONVERENTSIRUUM

Meie hubane konverentsiruum mahutab mugavalt kuni 30 inimest ning teie kasutada on mitmed hinnas sisalduvad lisaseadmed: HD-PROJEKTOR / HUBANE VALGUSTUS / PRIVAATNE MUUSIKASÜSTEEM / WHITEBOARD TAHVEL

Meie konverentsiruum sobib suurepäraselt erinevate tooteesitluste, koosolekute, osakonnaürituste, jõulupidude või sünnipäevade korraldamiseks ning tuleme oma kollektiiviga vastu kõikidele soovidele. Vajadusel organiseerime teile toitlustuse. Konverentsiruumi hinnakiri on järgmine: 1h = 12 Eur / 2h = 20 Eur / 5h = 45 Eur

Konverentsiruumi on soovi korral võimalik kaasa võtta ka omad toidud ning joogid, kuid sellisel juhul rakendub ühekordne korgitasu 20 Eur mis sisaldab endas siis ürituse järgset koristust ning erinevaid tarbevahendeid (noad, kahvlid, taldrikud jne)

Broneeri Kohe / Kinkekaardid

Vali Sobiv teenus kuhu soovid oma aega broneerida

Vali Sobiv teenusepakkuja

image
image
image

Escape Room

Emotion Factory

Toitlustus