info@theescaperoom.ee | +372 5103162 | Tallinn, Tartu mnt. 80J, A-sissepääs, 2.korrus
E-P 12:00-23:00
sample87
profile-sample4

VERIPUNANE PULMÕUDUSTE TUBA

Tere Tulemast pulma! Tegemist on interaktiivse näitemänguga, kus külalised satuvad IVO ja EVA pulma. Pulmas kohtuvad mängijad mitmete pulmakülalistega ning kuulevad, mis selles pulmas tegelikult toimus. Positiivselt õudne elamus on garanteeritud!

Rohkem infot
sample87
profile-sample4

HULLUMAJATULEKUL . . .

Juba uuest aastast kostitab Emotion Factory oma sõpru uue ja põneva õudukaga, milleks saab olema HULLUMAJA! Kuidas ja mis täpsemalt toimuma hakkab saad sa teada jälgides meie kodulehekülge või külastades meie facebooki lehte! Seni, aga külasta meie Veripunast pulma!

Rohkem infot
sample87
profile-sample4

FREAK SHOWTULEKUL . . .

Kellele ei meeldiks tsirkus ilusate ning andekate noorte artistidega, kes laval säravad ning panevad su südame seisma oma hulljulgete trikkidega? Daamid ja Härrad lubage esitleda FREAK SHOW! Kas päriselt on ka kõik nii ilus ja roosiline kui algselt pileti ostnud hing mõistis? Tule saa teada..

Rohkem infot

Teatraalsed elamusmängud on maailmas suurt populaarsust koguv meelelahutus mis on oma alguse saanud Ameerikast. Emotion Factory on Eesti esimene teatraalne elamusmäng, kus osalejad satuvad justkui päriselu õudusfilmi, saades ülesandeid, elamusi ja ehedaid emotsioone.

Mida pakub Emotion Factory?

Täna pakutakse emotsioone enamasti erineva tehnika abil, kuid meie eesmärgiks on pakkuda ehtsaid emotsioone koos ehtsate inimestega. Mängijaid ootab teatraalne mäng, kus pannakse proovile nende julgus, hirmutaluvus kui ka meeskonnatöö. Teekonnal saadavad neid näitlejad, kes hoolitsevad maksimaalse närvikõdi pakkumise eest. Osalejate ülesandeks on vaid protsessi nautida.

Peale suurepäraste näitlejate kohtate 400m2 mänguala peal mitmeid põnevaid eriefekte mis loob täiesti unikaalse õhkkonna. Emotion factory on loodud Eesti juhtiva põgenemismängude pakkuja Escape Roomi poolt kelle motiveeritud meeskond on pidevalt arenemas ning loomas uusi väljundeid pakkumaks erakordseid elamusi meie halli argipäeva.

Kellele on Emotion Factory mõeldud?

Kustumatuid emotsioone toodame kõigile: oled sa karastunud õudusesõber või adrenaliini otsingul põnevikufänn. Mängud on mõeldud kuni 6- liikmelistele gruppidele. Meid võid külastada sõpradega, korraldada jahmatavaid ning meeldejäävaid sünnipäevi, üllatuspidusi, korporatiivüritusi. Kutsume sind osa saama sellest uutmoodi kogemusest mis muudab sinu vaateid tänapäevase meelelahutusmaastiku üksluisusest.

Broneeri Kohe / Kinkekaardid

Vali Sobiv teenus kuhu soovid oma aega broneerida

Vali Sobiv teenusepakkuja

image
image
image

image
image

Teatraalsete põnevusmängude reeglid:

1. Näitemänguajaks on kokku ca 40 - 50 minutit sõltuvalt grupi liikumiskiirusest.
2. Keelatud on mängima tulla isikutel, kes on alkoholi, narkootilise või psühhotroopse aine või muu sarnase toimega aine tarvitamisest põhjustatud joobeseisundis.
3. Mänguruumi on keelatud tuua relvi, nuge ja teisi enesekaitsevahendeid.
4. Näitemängus on mängijatel lubatud liikuda ainult mänguruumis viidatud noolte või valguse suunas ning töötajate juhiste järgi. Mängijatel on keelatud üksteisest eralduda.
5. Näitemängu toimumise alal on keelatud filmida, valgustada isiklike seadmetega ning kasutada mobiiltelefone. Ruumides on videovalve!
6. Soovitatav on mängima tulla igapäevastes riietes. Mänguruumis võivad riided seinte vastu minnes määrduda. Soovitatav ei ole tulla mängima ülikondades, kleitides, kontskingades. EmotionFactory ei võta vastutust määrdunud riiete eest.
7. Emotionfactory näitlejaid on keelatud puudutada.
8. Emotionfactory ei võta vastutust terviserikete eest, mis juhtuvad mänguruumis.
9. Alla 10- aastased lapsed võivad mängima tulla vanema loal.
10. Näitemängu toimumise ajal ei ole vaja kasutada füüsilist jõudu.
11. Mööbli otsa ronimine või raskete esemete liigutamine on näitemängu ajal keelatud.
12. Kui osaleja ei suuda mängu jätkata ja soovib katkestada siis tuleb sellest näitlejale mängu ajal teada anda ning teid saadetakse lounge ruumi.
13. Emotsioonivabriku teatraalsesse teemamängu pileti ostmisega ning mängu sisenemisega kinnitavad mängijad, et on tutvunud ning nõustunud mängureeglitega; neil ei ole õigust esitada pretensioone mängu korraldajate ega mängus osalevate näitlejate vastu ning nad on teadvustanud, et mängus kasutatavad efektid, tegevused, rekvisiidid jne ei ole suunatud ühegi mängus osaleja vastu personaalselt.
NB! EmotionFactory töötajatel on õigus katkestada mäng kui grupi liige/liikmed ei järgi mängureegleid ning käituvad ebaviisakalt/pahatahtlikult. Sellisel juhul ei ole EmotionFactoryl kohustust tagastada mängijale piletiraha ning on õigus teha leppetrahvi kuni 4 kordses mängu hinnas!
NB! Mänguruumides on kasutatud eredat valgust, stroboskoope ning teisi heli-, valguse- ja eriefekte.
NB! Kliendid, kel esinevad erinevad tervise- või psühholoogilised probleemid ( pimeduse kartus, hüsteeria, närvilisus, klaustrofoobia jne) ning rasedad peaksid enne mängu konsulteerima arstiga.
NB! Kui soovite broneeritud aja tühistada siis tuleb aeg tühistada vähemalt 2 tundi enne mängu algust. Vastasel juhul on emotsiooni tehas OÜ-l õigus nõuda tasu broneeritud näitemängu eest.

Broneeri Kohe / Kinkekaardid

Vali Sobiv teenus kuhu soovid oma aega broneerida

Vali Sobiv teenusepakkuja

image
image
image

image
image
image

Teatraalsete põnevusmängude hinnakiri:

Grupi suurus võib variaaruda 2-6 inimeseni. Suurtemate gruppide puhul on võimalik broneerida mitu järjestikust aega ning lisainformatsiooni saamiseks palume ühendust võtta meie korraldusmeeskonnaga aadressil info@emotionfactory.ee

1-2 inimest = 65 Eur
2-6 inimest E-N 10.00-16.15 = 65 Eur
2-6 inimest E-N 16.15-22.30 = 75 Eur
2-6 inimest R-P 10.00-22.30 = 75 Eur

Elamusmängu tühistamise puhul tuleb sellest teavitada 24 tundi enne elamusmängu toimumist. Vastasel juhul tuleb tasuda 50% broneeritud mängu hinnast.

Broneeri Kohe / Kinkekaardid

Vali Sobiv teenus kuhu soovid oma aega broneerida

Vali Sobiv teenusepakkuja

image
image
image

image
image
Emotion factory asub aadressil Telliskivi 60M . Asume otse telliskivi loomelinnaku kõrval ning saabudes kalamaja poolselt küljelt tuleks jalutada otse kahe tehasehoone vahele. Asume täpsemalt Escape Room Elamuskeskuse hoones.
Suuremate seltskondade puhul tuleks elamusmäng korraldada mitmes grupis ning mängud teha üksteise järel. Kahjuks ei mahuta me ühte mängu üle kuue inimese kuna mõningad põnevad sketšid toimuvad väiksemates ruumides ning sinna ei pruugi seltskond füüsiliselt ära mahtuda. Meie eesmärk on pakkuda kõigile kustumatuid emotsioone ja elamusi ning sellel põhjusel oleme seadnud reeglid mis meie eesmärki igakülgselt toetaks.
Elamusmängu kestvus on 40-55 minutit sõltuvalt grupi liikumise kiirusest.
Põhjusel, et elamusmäng toimub kütmata ruumides tuleks arvestada väljas oleva temperatuuriga, vihma ega lund karta ei tasu.
Vanusepiiri me kehtestanud ei ole. Kõik lapsed on erinevad ning seepärast paneme lapsevanematele südamele, et tegemist on siiski õuduseteemalise mänguga ning soovitame noortemate kui 12 aastastega saata mängu kaasa täiskasvanu kes lastel silma peal saaks hoida.