XMAZE
MEIE KESKUSES ON TÄIESTI AINULAADNE JA UUS MEELELAHUTUS! MINE UURI LÄHEMALT JA TEE BRONEERING!
GET INFO
ESCAPEROOMS
GET INFO
ADVENTURE PARK
GET INFO
Previous
Next

STRATEEGILINE MEESKONNAMÄNG X-MAZE

Pane kokku kuni 6 liikmeline meeskond ja tule avasta täiesti uut moodi meelelahutus!

X-MAZE mängus saab igat ülesannet lahendada üks meeskonna liige, kes valitakse välja enne ülesande sooritamist. Meie anname ainult aimu, milline võib ülesanne olla. Ülesandeid sooritades kogute X-e, mille eest saate lõpukambris vajalikke sekundeid.

Iga X annab 5 sekundit, et lõputoas koguda sedeleid, mille eest teenite punkte.
Kes kogub kõige rohkem sedeleid terve kuu jooksul ja suudab püsida edetabeli tipus saab ka premeeritud!

CANNIBAL HANNIBAL

HARD

One of your friends has been seeing a psychiatrist named Hannibal Lecter. However, after his last visit he’s gone missing. It has now been a week since his disappearance and you decide to investigate. You suspect that Lecter himself is behind it. Will you see your friend again?

BLIND EXPERIMENT

MIDDLE

For the past few months you’ve been part of a medical experiment, if you complete it successfully you’ll receive a cash reward. There’s only one test left to finish the experiment. Will you succeed?

Escape Room Factory põgenemistuba Blind Experiment

CASINO HEIST

MIDDLE

Ärkad hommikul üles ja telefonis on kahtlane sõnum! “Kui tahad oma sõpra veel nähatoo 100 000 eur minule. Sul on aega 60 minutit! LÄKS”Võtad kokku parimad pead ja ülesandeks on röövida konkurendi kasiinot!Kuid tegu pole tavalise kasiinoga. Tule ja koge seda omal nahal!

TORMI MÜSTEERIUM

MIDDLE

The border ship Torm was found as a ghost ship drifting on the gulf of Tallinn in 1999. Remains of the crew were found on board, but nobody knows how or why they died. Your goal as investigators is to find out what happened to them. But remember, to solve the mystery of Torm you only have 45 minutes. Hurry! 

LOCATSION: VESILENNUKI 6, PÕHJA-TALLINN, 10415

ADVENTURE PARK

Seikluspark paneb proovile sinu füüsilised võimed. Tule ja läbi seikluspargi 9 rada kõikudes lae all. Inštruktaas tehakse kohapeal. Selga anname rakmed ja kiivri, et kõik oleks ohutu ja saaksite nautida vinget seiklusrada. Miinimum pikkus meie seiklusrajale on 130cm

We do everything with 100% of commitment!

Escape Room Factory põgenemistoad Tallinnas

Escape Room on interaktiivne põnevusmäng kus osalejad peavad lahendama erinevaid ülesandeid, mõistatusi, kasutama vihjeid ning strateegiaid jõudmaks soovitud tulemuseni. Põnevusmängu eesmärgiks on teematoast pääseda 60 minuti jooksul ning avastada täiesti uus maailm valitud žanri näol. Põgenemistoad sobivad kõigile, kes otsivad lõbusat tegevust. Olgu tegemist sõprade, perekonna või töökaaslastega – Escape Room Factory põgenemistoad pakuvad kõigile midagi nauditavat.

Põgenemistoad on viimaste aastate kogunud populaarsust lausa helikiirusel. Kui mõelda, et mõned aastad tagasi tegutsesid vaid üksikud teenusepakkujad siis tänaseks võib põgenemistubasid kohata juba Tallinnas iga nurga peal. Põgenemistoad on alguse saanud arvutimängudest mis on loodud füüsilisteks seiklusmänguks kus osalejad peavad lahendama erinevaid mõistatusi ning ülesandeid, et seiklus lõpetada. Esimesed põgenemismängud hakkasid ilmuma Jaapanis aastatel 2006-2007 ning tänaseks on need levinud massiliselt üle terve maailma. Tavapäraselt on aega ühe mängu läbimiseks 60 minutit, kuid ajad võivad erineda. Escape Room Factory Seikluskeskuses on võimalik külastada erinevaid põgenemistube ning seiklusrada. Escape Room Factory Seikluskeskus ootab külla!

  • You learn all the time something new.
  • Arendavad sinu haistmis-, kompamis-, kuulmis- ning teisi meeli.
  • Arendavad sinu motoorseid oskusi.
  • Tõstavad inimese enesehinnangut.
  • Suurendavad suhtlemis oskust.
  • Loovad unikaalseid mälestusi.
en_US
et en_US