Birthdays

Birthdays

Where do you have your last birthday party?

 

Escape Room Factory Seikluskeskus pakub võimalust korraldada just selline sünnipäev, mis sinu külalistele mällu sööbib. Meeleolukaid sünnipäeva sündmuseid korraldame kõigile ning oleme alati avatud originaalsetele soovidele ning ettepanekutele. Aega saab veeta hubases rustikaalse disainiga lounge ruumis. Kokku saame võõrustada kuni 50 inimest korraga ning pakume ka soovi korral toitlustust.

Sünnipäevasi on võimalik kombineerida erinevate teenustega mida kohapeal pakume.

Põgenemismängud:

Põgenemistoad on viimastel aastatel kogunud populaarsust lausa helikiirusel. Kui mõelda, et mõned aastad tagasi tegutsesid vaid üksikud teenusepakkujad siis tänaseks võib põgenemistubasid kohata juba Tallinnas iga nurga peal. Põgenemistoad on alguse saanud arvutimängudest, mis on loodud füüsilisteks seiklusmänguks kus osalejad peavad lahendama erinevaid mõistatusi ning ülesandeid, et seiklus lõpetada. Esimesed põgenemismängud hakkasid ilmuma Jaapanis aastatel 2006-2007 ning tänaseks on need levinud massiliselt üle terve maailma. Tavapäraselt on aega ühe mängu läbimiseks 60 minutit, kuid ajad võivad erineda. Escape Room Factory elamuskeskuses on võimalik külastada erinevaid põgenemistubasi ning juba lähiajal on oodata täiesti uut Casino Heist põgenemistuba.

Seikluspark:

Seikluspark paneb proovile sinu füüsilised võimed. Tule ja läbi seikluspargi 8 rada otse lasermängu areeni kohal. Instruktaas tehakse kohapeal. Selga anname rakmed , et kõik oleks ohutu ja saaksite nautida vinget seiklusrada.

Follow us on social media

Follow us on Facebook

Escape Room Factory Seikluskeskus
Teadusmängud OÜ
Tartu mnt 80J,Tallinn,10112
+372 5103162
info@theescaperoom.ee
M-S 12:00-23:00

en_US
et en_US