Põgenemistuba | Seikluspark | Escape Room Factory Seikluskeskus

Escape Room Factory seikluskeskuses on mitu erinevat põgenemistuba ning siseseiklusrada. Meil on hetkel kolm erinevat põgenemistuba, mis asuvad kõik Tartu mnt 80J, Tallinn. Lisaks sellele on meil siseseiklusrada, mis koosneb 9 erinevast rajast. Iga rada on erineva raskusastmega ning meie tingimus rajale saamiseks on see, et tuleb olla vähemalt 130cm pikk. 

Kuid mis on põgenemistuba?

Põgenemistuba on tõsielupõhine põgenemismäng. Mäng on mõeldud tunni ajastes põgenemistubades 2-6 liikmelistele seltskondadele. Kohale tulles tutvustab mängujuht Teile erinevate teemadega tubasid ja mängureegleid. Seejärel antakse Teile raadiosaatjad ja juhatatakse põgenemistuppa. Osadel juhtudel pannakse kõigil käed raudu või seotakse kõigil silmad kinni.

Toad on täis erinevaid vihjeid, lukke ja mõistatusi. Enamik leitud numbritest, koodidest, võtmetest avavad mõne šeifi või muu luku. Kui vihjed ja mõstatused käivad kohati üle jõu, siis raadiosaatja teel on võimalik mängujuhilt mängu jooksul vihjeid küsida. Vihjete lahendamiseks ja ruumidest väljumiseks on aega 60 minutit. Mängu teevad põnevamaks erinevad visuaal- ja audioefektid ning lahendused, kuidas mingi ülesanne avab järgmise. Kas Teie suudaksite hakkama saada?

Millised on meie põgenemistoad?

Nagu ennist mainisime on meil 3 erinevat põgenemistuba.

Casino Heist, mis on tehtud koostöös Coolbetiga ning on meie uusim põgenemistuba. Toa raskusaste on keskmine ja tuba peidab endas mitmeid huvitavaid lahendusi. Ülesanne on järgmine: Ärkad hommikul üles ja telefonis on kahtlane sõnum: “Kui tahad oma sõpra veel näha too 100 000€ minule. Sul on aega 60 minutit!” Võtad kokku parimad pead ja ülesandeks on röövida kasiinot, millest Teie ei tea midagi. Kuid tegu pole tavalise kasiinoga. Tule ja koge seda omal nahal! 

Blind Experiment, mis on tehtud koostöös Pimedate Liiduga ning on meie vanim põgenemistuba. Toa raskusaste on keskmine. Et toast pääseda tuleb kasutada enda haistmis, kompamis ja kuulmismeeli. Ülesanne on järgmine: Viimased paar kuud olete vabatahtlikuna osalenud meditsiinilises eksperimendis mille edukal läbimisel premeeritakse teid suure rahasummaga. Jäänud on läbida vaid viimane katse ning astute eksperimendile vastu teatud elevusega.

Cannibal Hannibal, mis on meie kõige raskem tuba. Põgenemistuba on väga uudsete lahendustega ning veidi hirmutav. Siiani on antud põgenemistuba meie üks kõige mängitavaid põgenemistubasi. Ülesanne on järgmine: Keegi Teie seltskonnast on psühhiaater Hannibali vastuvõtul käinud ning pärast eelmist visiiti on teadmata kadunud juba nädal aega, teie kahtlustate sõbra kadumises just Hannibal Lecterit ise ning otsustate asja uurima hakata. Mis aga juhtub edasi? Broneeri aeg ja saa teada!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Escape Room Factory Seikluskeskus
Teadusmängud OÜ
Tartu mnt 80J,Tallinn,10112
+372 5103162
info@theescaperoom.ee
E-P 12:00-23:00

et
en_US et