info@theescaperoom.ee | +372 5103162 | Tallinn, Tartu mnt. 80J, A-sissepääs, 2.korrus
E-P 12:00-23:00
UUS! sample87
profile-sample4

PIME EKSPERIMENTKESKMINE

Viimased paar kuud olete vabatahtlikuna osalenud meditsiinilises eksperimendis mille edukal läbimisel premeeritakse teid suure rahasummaga. Jäänud on läbida vaid viimane katse ning astute eksperimendile vastu teatud elevusega.

Rohkem infot

Asub: Tartu mnt.80j, 10112 Tallinn

Vaata videot sample87
profile-sample4

MEGAZONE LASERMÄNGLasermängu kestvus on 20 minutit.

"Megazone" on traditsiooniline lasermäng, kus kasutatakse elektroonilisi veste koos laserrelvadega. Mängitakse erinevaid stsenaariumeid ja lahinguid! Sobib alates 8.-9.eluaastast!.


Rohkem infot

Asub: Tartu mnt 80j, 10112 Tallinn

Vaata videot sample87
profile-sample4

TORMI MÜSTEERIUMALGAJALE

Piirivalvelaev Torm leiti 1999. aastal Tallinna lahelt triivimast. Teie kui uurijate ülesanne on välja selgitada meeskonna hukkumise põhjus ning meeskonnaliikmete poolt jäetud vihjeid järgides lahendada Tormi müsteerium. Pidage meeles, müsteeriumi lahendamiseks on teil aega vaid 45 minutit!

Rohkem infot

Asub: Vesilennuki 6, Põhja-Tallinna, 10415

Vaata videot sample87
profile-sample4

THE CUBEALGAJALE

On avastatud salajane kamber, mis avanes ajalukuga 2018 aastal. Ilmnes, et see on saadetud tuleviku inimeste poolt, et lahendada maa energia vajadus. Kambris on müstiline kuubik, et päästa maa. Kas sina suudad päästa maa?
Rohkem infot

Asub: Tartu mnt 80j, 10112 Tallinn

sample87
profile-sample4

CANNIBAL HANNIBALRASKE

Keegi Teie seltskonnast on psühhiaater Hannibali vastuvõtul käinud ning pärast eelmist visiiti on teadmata kadunud juba nädal aega, teie kahtlustate sõbra kadumises just Hannibal Lecterit ise ning otsustate asja uurima hakata. Mis aga juhtub edasi? Broneeri aeg ja saa teada!Rohkem infot

Asub: Tartu mnt 80j, 10112 Tallinn

Escape Room on interaktiivne põnevusmäng kus osalejad peavad lahendama erinevaid ülesandeid, mõistatusi, kasutama vihjeid ning strateegiaid jõudmaks soovitud tulemuseni. Põnevusmängu eesmärgiks on teematoast pääseda 60 minuti jooksul ning avastada täiesti uus maailm valitud žanri näol. Põgenemistoad sobivad kõigile kes otsivad lõbusat tegevust. Olgu tegemist sõpradega, perekonnaga või töökaaslastega – Escape Roomi põgenemistoad pakuvad kõigile midagi nauditavat.

Mis eristab Escape Roomi põgenemistubasid teistest põgenemistubadest?

* Tähelepanu detailidele - Escape Roomi põgenemistoad toovad su välja reaalsusest ning viivad su täiesti teistsugusesse maailmasse, Meie põgenemistoad on loodud koostöös parimate filmirežissööride ning lavakujundajatega mis garanteerivad, et kogemus on osaleja jaoks täiesti harukordne.

* Kirg - Escape room on loodud kahe kirgliku mänguarmastaja poolt kes aastal 2011 mängisid oma esimese põgenemismängu ning sellesse armusid. Alates sellest ajast on meil sügav soov viia põgenemistoad järgmisele tasemele, nihutada piire ning pakkuda meie külastajatele uskumatuid kogemusi.

* Kliendirahulolu - Me ei oleks oma fännide ning klientideta nii kaugele jõudnud ning sellel põhjusel on meie külastaja meie jaoks alati esimene prioriteet. Meie koolitatud meeskond hoolitseb erakordsete elamuste eest nii ees kui tagaliinil.

* Tehnika - Areneme pidevalt erinevate innovaatiliste ideedega ning kasutame oma mängudes mõõdukas koguses elektroonikat mis loovad ootamatuid üllatusi.

* Tõstame lati kõrgele - Põgenemistubadega alustades soovisime me olla rohkem kui lihtsalt põgenemistubade pakkuja. Me ei tahtnud pakkuda lihtsalt lõbusat elamust, vaid KÕIGE lõbusamat elamust.

Enne saabumist:
Palume saabuda 15-20 minutit enne põgenemismängu toimumist. Hilinemise puhul oleme kohustatud lühendama broneeritud mängu aega.

1. Teematoast põgenemiseks on aega 60 minutit ning selleks tuleb lahendada erinevaid mõistatusi ning ülesandeid
2. Põgenemistoast pääsemiseks ei ole vaja kasutada füüsilist jõudu
3. Põgenemistoas ei ole ehmatusmomente tekitavaid elemente ega midagi hirmsat
4. Mööbli otsa ronimine või raskemate mööbli esemete liigutamine on rangelt keelatud
5. Juhtmed ega muud elektrisüsteemid ei ole mängu osa ning need on märgitud musta kollase teibiga. Turvateibi eemaldamine on rangelt keelatud
6. Põgenemistoad vajavad kastist välja mõtlemist ning laitmatut koostööd meeskonnakaaslastega
7. Põgenemistoas pildistamine või filmimine on rangelt keelatud, ruumis on turvakaamerad
8. Kui ülesanded või mõistatused on liiga rasked siis on raadiosaatja abil võimalik küsida vihjeid
9. Ära tule mängima alkoholi või narkojoobes, kui meie mängujuhid tunnevad, et osaleja on ebaadekvaatses olekus ning ohtlik nii endale kui kaasmängijatele siis on escape roomi töötajatel õigus mäng peatada või mängu üldse mitte alustada
10. Escape Roomile tekitatud varaline kahju tuleb osalejal täies mahus hüvitada
11. Vanusegrupile alla 12 eluaasta soovitame vanemliku järelvalvet kes nooremaid vajadusel saaksid abistada

Broneeri Kohe / Kinkekaardid

Vali Sobiv teenus kuhu soovid oma aega broneerida

Vali Sobiv teenusepakkuja

image
image
image

image
image

Kaks meeskonda on vastamisi. Väljub ruumist vaid üks võitja. Megazone on ärevust täis lasermäng, kus tuleb vastast tagasi hoida enda baasist ning samaaegselt hävitada vastaste baas. Samuti on võimalus pidada lahing individuaalselt sõpradega koos üksteise vastu, kus hiljem saate tulemuste järgi teada, kes kroonitakse lasermängu kuningaks. Lasermäng kestab 15 minutit areenil, kus on erinevaid takistusi ja seinasi. Puudust ei ole ka tossust ning laseritest. Olgu tegemist sõpradega, perekonnaga või töökaaslastega igav ei hakka kellegil.

1. Kõik Megazone Seikluskeskuse külastajad on kohustatud sisekorraeeskirjadest kinni pidama.
2. Megazone Seikluskeskuse külastajad on kohustatud ohutus- ning atraktsioonidega seotud reeglitest kinni pidama. Megazone Seikluskeskuse instruktoril on õigus reegleid eiravaid või ebaviisakalt käituvaid külastajaid atraktsioonidelt kõrvaldada. Kõik atraktsioonide kasutajad on kohustatud enne nende kasutamist tutvuma reeglitega, mida tutvustab meie instruktor. Atraktsioonide all on silmas peetud seiklusrada ja lasermänge.
3. Omavoliliselt atraktsioonide kasutamine või varustuse puutumine on keelatud.
4. Atraktsioonidele mitte kaasa võtta kergesti ära kaduda võivaid asju nagu ehted, võtmed, mobiiltelefon, raha jms. Megazone ei vastuta külastajate välisriiete, jalanõude ja muude isiklike asjade eest. Need palume hoida lukustatud garderoobikapis.
5. Megazone võib viibida vaid välisjalanõudes või vahetusjalatsites. Palume riietuda mugavalt, talvel ka soojalt!
6. Megazone Seikluskeskuse külastaja kohustub hüvitama ruumide või inventari rikkumisest tekitatud kahjud täiel määral. Kahjude hüvitamine toimub vastavalt kokkuleppele. Alaealise külastaja eest vastutab broneerija, lapsevanem või tema eestkostja. Kahju tekitaja on kohustatud kahju tekkimisest koheselt informeerima töötajat. Juhul, kui seda ei tehta, ja kahju avastab hiljem töötaja, siis lisandub kahju tekitatud summale asja menetlustasu 50€.
7. Külastajatel on keelatud Megazone Seikluskeskusele kuuluvat vara kaasa võtta.
8. Megazone Seikluskeskus jätab endale õiguse muuta vastavalt oma äranägemisele hinnakirja, ruumide kujundust ja sisustust.
9. Megazone eeldab, et alaealise peo tellija on vastutav isik (sõltumata sellest, kas ta viibib peo ajal isiklikult kohal), kes vastutab peol viibivate laste järelvalve ja ohutuse ning kõige ruumides toimuva eest.
10. Alaealise peol peab kohal olema vähemalt 1 vastutav täiskasvanu.
11. Megazone eeldab, et lastes alaealised atraktsioonidele ilma täiskasvanu järelvalveta, on iga lapsevanem tutvustanud eelnevalt oma lapsele sisekorrareegleid ja on teadlik oma vastutusest alaealise poolt tekitatud kahju täiel määral hüvitamise kohta. Vastutav täiskasvanu vastutab selle eest, et alaealised on saanud aru atraktsioonidega seotud reeglitest, kusjuures reegleid eiravaid või ebaviisakalt käituvaid külastajaid on õigus atraktsioonidelt eemaldada.
12. Megazone ei vastuta külastajate tervisekahjustuste ja vigastuste eest, mis on tekitatud omal süül, kolmanda isiku tegevuse või tegevusetuse tõttu või seoses sisekorra-, ohutus- ja atraktsioonidega seotud reeglite mitte täitmisega.
13. Lounge ala tuleb vabastada õigeaegselt, 15 minutit enne täistundi. Laenatud nõud võib jätta lounge ala’le või tagastada instruktorile letis.

Broneeri Kohe / Kinkekaardid

Vali Sobiv teenus kuhu soovid oma aega broneerida

Vali Sobiv teenusepakkuja

image
image
image

image
image

Seikluspark paneb proovile sinu füüsilised võimed. Tule ja läbi seikluspargi 8 rada otse lasermängu areeni kohal. Seikluspark on alates 130cm inimesest. Just selle tõttu, et meie julgestus konksud on sellisel kõrgusel, et sellises kasvus laps saaks samuti ennast julgestada. Instruktaas tehakse kohapeal. Selga anname rakmed ja kiivri, et kõik oleks ohutu ja saaksite nautida vinget seiklusrada.

1. Seikluskeskusel on õigus mitte lubada Seiklusrada kasutada isikul, kelle seisund ja/või võimed ei võimalda instruktori arvates Seiklusraja ohutut läbimist.
2. Klient on teadlik, et Seiklusraja kasutamine võib kahjustada Kliendi riideid ja kaasasolevaid esemeid ning on ohtlik Kliendi elule ja tervisele juhul, kui Klient ei järgi täpselt kõiki töötajapoolseid instruktsioone, ohutus- ja turvanõudeid ning Tingimustes sätestatud nõudeid.
3. Seiklusraja kasutamine toimub Kliendi isiklikul vastutusel ja Seikluskeskus ei vastuta võimalike Kliendile tekkinud kahjude (sh kahjud tervisele ja varale) eest juhul, kui kahju tekkimise on põhjustanud Nõuete ja/või Tingimuste mittejärgimine Kliendi poolt ja/või Kliendi hooletus Seiklusraja kasutamisel.
4. Klient ei tohi Seiklusrada kasutada enne, kui ta on saanud Megazone Seikluskeskuse töötajalt instruktsioonid ja turvavarustuse Seiklusraja ohutuks kasutamiseks. Klient peab enne Seiklusraja kasutamist veenduma, et valitud Seiklusrada vastab tema võimetele ja tervislikule seisundile.
5. Seiklusraja iseseisvaks kasutamiseks peab isik olema vähemalt 130 cm pikkune. Alla 130cm isik võib minna Seiklusrajale koos täiskasvanud saatjaga. Seikluskeskuse töötajad jälgivad ja juhendavad ronijaid kogu ürituse vältel.
6. Seiklusraja kasutamisel on Klient kohustatud järgima kõiki Nõudeid ja Tingimusi, Seikluskeskuse töötajate täiendavaid instruktsioone/korraldusi ning Seiklusrajal asuvaid juhiseid ja märgistusi.
7. Seiklusraja kasutamine turvatrossile kinnitamata turvavarustuseta on keelatud! See on ohtlik elule ja tervisele!
8. Klient on kohustatud kasutama Seiklusrada ja turvavarustust hoolikalt, neid mitte lõhkuma ega muul viisil kahjustama.
9. Megazone Seikluskeskuse töötajal on õigus Klient koheselt Seiklusrajalt ära kutsuda juhul, kui Klient rikub Nõudeid ja/või Tingimusi, ei täida töötaja korraldusi või kui Seiklusraja kasutamine ei ole töötaja arvates enam turvaline.

Broneeri Kohe / Kinkekaardid

Vali Sobiv teenus kuhu soovid oma aega broneerida

Vali Sobiv teenusepakkuja

image
image
image

image
image

Escape Room

Asume Tartu mnt 80J. Zelluloosi kompleksis. Sissepääs on A korpusest. Asume 2. korrusel. Täpsemad kordinaadid leiate lingi alt KONTAKT.
Parkimine on B sissepääsu ees ning keskuse kõrval on ka Europark , mille tsoon on EP138.
Pägenemismängudes on oluline kastist välja mõtlemine ning koostöö meeskonnaliikmetega. Põgenemistoas tuleb lahendada erinevaid mõistatusi ning ülesandeid.
Üks põgenemismäng kestab maksimaalselt 60 minutit.
Kõik meie põgenemistoad on Inglise keeles.
Põgenemistoad sobivad ka lastele, kuid noortemate kui 12 aastaste puhul soovitame ruumi kaasa saata järelevaataja kes lapsi vajadusel abistada saavad.
Meie põgenemistubades ehmatavaid elemente ei ole.
Põgenemistoa ülesannete keerulisust ja raskust karta ei tasu kuna igal meeskonnal on kaasas raadiosaatja millega saab vajadusel mängujuhi käest vihjeid küsida.
Kindlasti sobivad põgenemistoad ka rasedatele.
Kui peaks olema vajadus eriolukorras põgenemistoast välja saada siis saab väljapääsu paluda läbi raadiosaatja.
Kindlasti saab mängima tulla ka seitsmekesi, kuid sellisel juhul võib põgenemistoas minna liialt kitsaks ning kõigile tegevust korraga ei jätku. Seitsme inimese puhul soovitame broneerida kaks samal ajal algavat põgenemistuba.
Kinkekaarte on võimalik soetada kas kohapealt või läbi meie veebilehe.