info@theescaperoom.ee | +372 5103162 | Tallinn, Tartu mnt. 80J, A-sissepääs, 2.korrus
E-P 10:00-23:00

Firmaüritused

Escape Roomi Factory elamuskeskuses pakume kollektiivseid üritusi igale maitsele. Aega saab veeta hubases rustikaalse disainiga lounge ruumis või privaatses konverentsiruumis. Kokku saame võõrustada kuni 50 inimest korraga ning soovi korral pakume ka toitlustust. Põgenemistoad pakuvad suurepärast võimalust arendada meeskonnasisest koostööd ning maagiline meelelahutus toob kokku ka kõige kaugemad kollektiivid.

Firmaüritusi on võimalik kombineerida erinevate teenustega mida kohapeal pakume.

Põgenemismängud:

Põgenemistoad on viimaste aastate kogunud populaarsust lausa helikiirusel. Kui mõelda, et mõned aastad tagasi tegutsesid vaid üksikud teenusepakkujad siis tänaseks võib põgenemistubasid kohata juba Tallinnas iga nurga peal. Põgenemistoad on alguse saanud arvutimängudest mis on loodud füüsilisteks seiklusmänguks kus osalejad peavad lahendama erinevaid mõistatusi ning ülesandeid, et seiklus lõpetada. Esimesed põgenemismängud hakkasid ilmuma Jaapanis aastatel 2006-2007 ning tänaseks on need levinud massiliselt üle terve maailma. Tavapäraselt on aega ühe mängu läbimiseks 60 minutit, kuid ajad võivad erineda. Escape Room Factory elamuskeskuses on võimalik külastada erinevaid põgenemistubasi ning juba lähiajal on oodata täiesti uut Cannibal Hannibal põgenemistuba.

Seikluspark:

Seikluspark paneb proovile sinu füüsilised võimed. Tule ja läbi seikluspargi 8 rada otse lasermängu areeni kohal. Instruktaas tehakse kohapeal. Selga anname rakmed ja kiivri, et kõik oleks ohutu ja saaksite nautida vinget seiklusrada.

Megazone lasermäng:

Kaks meeskonda on vastamisi. Väljub ruumist vaid üks võitja. Megazone on ärevust täis lasermäng, kus tuleb vastast tagasi hoida enda baasist ning samaaegselt hävitada vastaste oma. Samuti on võimalus pidada lahing individuaalselt sõpradega koos üksteise vastu, kus hiljem saate tulemuste järgi teada, kes on kõige sõjakam sõdur. Lasermäng kestab 15 minutit areenil. Areenil on tossu ja lasereid. Igav areenil kindlasti ei hakka kellegil. Kingitus sisaldab 20 minutit lasermängu areenil, koos juhendite ning vaja mineva varustusega.

image
image
image
image
image

Saada meile oma soov emailile:

info@theescaperoom.ee

Erilahendused

Meie suurepärase kollektiivi motivaatoriteks on meie kliendid ning iga korraldatud sündmusega pürgime aina kõrgemale ning kaugemale. ELAMUS ning EMOTSIOON on kaks märksõna mis meie korraldatud sündmustega esile kerkivad ning anname endast alati 100%, et oma sõnade taga ka seista. Kui sul on ettepanekuid või mõtteid ühe särtsaka sündmuse korraldamiseks siis oleme värsketele mõtetele alati avatud ning toetame omapoolsete säravate ideedega.

* Teemapeod
* Tooteesitlused
* Firmaüritused
* Jõulupeod
* Sünnipäevad
* Osakonnaüritused
* Meeskonnakoolitused
* Koosolekud

Küsi personaalset pakkumist meie kollektiivi käest ning leiame parima lahenduse ühe vahva ja omanäolise sündmuse korraldamiseks.

Broneeri Kohe / Kinkekaardid

Vali Sobiv teenus kuhu soovid oma aega broneerida

Vali Sobiv teenusepakkuja

image
image
image

Konverentsiruum

Miks broneerida oma ürituse jaoks meie konverentsiruum ?

Sellele on väga lihtne vastus. Meie hubane konverentsiruum mahutab mugavalt kuni 30 inimest ning teie kasutada on mitmed hinnas sisalduvad lisaseadmed:

* HD-PROJEKTOR

* HUBANE VALGUSTUS

* PRIVAATNE MUUSIKASÜSTEEM

* WHITEBOARD TAHVEL

Meie konverentsiruum sobib suurepäraselt erinevate tooteesitluste, koosolekute, osakonnaürituste, jõulupidude või sünnipäevade korraldamiseks ning tuleme oma kollektiiviga vastu kõikidele soovidele. Vajadusel organiseerime teile toitlustuse.

Konverentsiruumi hinnakiri on järgmine: 1h = 12 Eur / 2h = 20 Eur / 5h = 45 Eur

Konverentsiruumi on soovi korral võimalik kaasa võtta ka omad toidud ning joogid, kuid sellisel juhul rakendub ühekordne korgitasu 20€ mis sisaldab endas siis ürituse järgset koristust ning erinevaid tarbevahendeid (noad, kahvlid, taldrikud jne)

Broneeri Kohe / Kinkekaardid

Vali Sobiv teenus kuhu soovid oma aega broneerida

Vali Sobiv teenusepakkuja

image
image
image

Toitlustus

Escape Room on interaktiivne põnevusmäng kus osalejad peavad lahendama erinevaid ülesandeid, mõistatusi, kasutama vihjeid ning strateegiaid jõudmaks soovitud tulemuseni. Põnevusmängu eesmärgiks on teematoast pääseda 60 minuti jooksul ning avastada täiesti uus maailm valitud žanri näol. Põgenemistoad sobivad kõigile kes otsivad lõbusat tegevust. Olgu tegemist sõpradega, perekonnaga või töökaaslastega – Escape Roomi põgenemistoad pakuvad kõigile midagi nauditavat.

Mis eristab Escape Roomi põgenemistubasid teistest põgenemistubadest?

* Tähelepanu detailidele - Escape Roomi põgenemistoad toovad su välja reaalsusest ning viivad su täiesti teistsugusesse maailmasse, Meie põgenemistoad on loodud koostöös parimate filmirežissööride ning lavakujundajatega mis garanteerivad, et kogemus on osaleja jaoks täiesti harukordne.

* Kirg - Escape room on loodud kahe kirgliku mänguarmastaja poolt kes aastal 2011 mängisid oma esimese põgenemismängu ning sellesse armusid. Alates sellest ajast on meil sügav soov viia põgenemistoad järgmisele tasemele, nihutada piire ning pakkuda meie külastajatele uskumatuid kogemusi.

* Kliendirahulolu - Me ei oleks oma fännide ning klientideta nii kaugele jõudnud ning sellel põhjusel on meie külastaja meie jaoks alati esimene prioriteet. Meie koolitatud meeskond hoolitseb erakordsete elamuste eest nii ees kui tagaliinil.* Tehnika - Areneme pidevalt erinevate innovaatiliste ideedega ning kasutame oma mängudes mõõdukas koguses elektroonikat mis loovad ootamatuid üllatusi.

* Tõstame lati kõrgele - Põgenemistubadega alustades soovisime me olla rohkem kui lihtsalt põgenemistubade pakkuja. Me ei tahtnud pakkuda lihtsalt lõbusat elamust, vaid KÕIGE lõbusamat elamust.

Broneeri Kohe / Kinkekaardid

Vali Sobiv teenus kuhu soovid oma aega broneerida

Vali Sobiv teenusepakkuja

image
image
image

image
image