Põgenemismängude pakett

Põgenemismängude paketid sisaldavad külastajatele külastust põgenemismängule või teatraalset põnevusmängule Escape Room Factory’s + VIP ruumi kasutust.
NB: Kui valite paketi, siis edaspidiselt eraldi konverentsiruumi valida ei ole tarvis.

PÕGENEMISTOAD

Escape Room Factory pakub viit erineva raskusastmega põgenemistuba, kus oma oskusi ning meeskonnatööd proovile panna. Põgenemismängude hind sõltub mängijate arvust. Tutvu meie põgenemistubade ja legendidega siin – link avaneb uuel vahelehel. Palume lisada lisainfosse soovitud põgenemistubade nimetused.

Teatraalsed põnevusmängud

Lisaks põgenemismängudele ja konverentsiruumile pakuvad meie head koostööpartnerid Sushi Plaza, Dodo Pizza ja … toitlustus võimalusi.

KONVERENTSIRUUM *

Escape Room Factory pakub sündmuste läbiviimiseks privaatset konverentsiruumi. Konverentsiruum mahutab 20-30 inimest. Suurema inimeste arvu korral saame pakkuda erilahendusi! Konverentsiruumis saab kuulata muusikat, kasutada projektorit koolituste läbiviimiseks või videode ja piltide vaatamiseks.

LOUNGE / BAAR *

TOITLUSTUS

Lisaks põgenemismängudele ja konverentsiruumile pakuvad meie head koostööpartnerid Sushi Plaza, Dodo Pizza ja … toitlustus võimalusi. Peale selle on võimalus tellida ka puuvilja vaagnat või torti. Juhul kui meie poolt pakutavas menüüs ei leidu sobivaid suupisteid teie sündmuse tarbeks, siis kirjuta oma soovide kohta lisainfosse. Kohapeal on avatud ka lounge ala, kus saab suupistete ja söögi kõrvale osta meelepäraseid karastusjooke ning alkohoolseid jooke.
Kokku

Sulge