info@theescaperoom.ee | +372 5103162 | Tallinn, Tartu mnt. 80J, A-sissepääs, 2.korrus
E-P 10:00-23:00

Sünnipäevad

Kus pidasid oma viimase sünnipäevapeo? Escape Room Factory elamuskeskus pakub võimalust korraldada just selline sünnipäev mis sinu külalistele mällu sööbib. Meeleolukaid Sünnipäeva sündmuseid korraldame kõigile ning oleme alati avatud originaalsetele soovidele ning ettepanekutele. Aega saab veeta hubases rustikaalse disainiga lounge ruumis või privaatses konverentsiruumis. Kokku saame võõrustada kuni 50 inimest korraga ning soovi korral pakume ka toitlustust.

Sünnipäeva üritusi on võimalik kombineerida mitme erineva teenusega mida kohapeal pakume.

Põgenemismängud

Põgenemistoad on viimaste aastate kogunud populaarsust lausa helikiirusel. Kui mõelda, et mõned aastad tagasi tegutsesid vaid üksikud teenusepakkujad siis tänaseks võib põgenemistubasid kohata juba Tallinnas iga nurga peal. Põgenemistoad on alguse saanud arvutimängudest mis on loodud füüsilisteks seiklusmänguks kus osalejad peavad lahendama erinevaid mõistatusi ning ülesandeid, et seiklus lõpetada. Esimesed põgenemismängud hakkasid ilmuma Jaapanis aastatel 2006-2007 ning tänaseks on need levinud massiliselt üle terve maailma. Tavapäraselt on aega ühe mängu läbimiseks 60 minutit, kuid ajad võivad erineda. Escape Room Factory elamuskeskuses on võimalik külastada erinevaid põgenemistubasi ning juba lähiajal on oodata täiesti uut Cannibal Hannibal põgenemistuba.

Seikluspark

Seikluspark paneb proovile sinu füüsilised võimed. Tule ja läbi seikluspargi 8 rada otse lasermängu areeni kohal. Instruktaas tehakse kohapeal. Selga anname rakmed ja kiivri, et kõik oleks ohutu ja saaksite nautida vinget seiklusrada.

Megazone lasermäng

Kaks meeskonda on vastamisi. Väljub ruumist vaid üks võitja. Megazone on ärevust täis lasermäng, kus tuleb vastast tagasi hoida enda baasist ning samaaegselt hävitada vastaste oma. Samuti on võimalus pidada lahing individuaalselt sõpradega koos üksteise vastu, kus hiljem saate tulemuste järgi teada, kes on kõige sõjakam sõdur. Lasermäng kestab 15 minutit areenil. Areenil on tossu ja lasereid. Igav areenil kindlasti ei hakka kellegil. Kingitus sisaldab 20 minutit lasermängu areenil, koos juhendite ning vaja mineva varustusega.

image
image
image
image
image

BAAR / LOUNGE

Escape Room Factory baar/lounge on rustikaalse stiiliga hubane peoruum kus saab pidada näiteks firmaüritusi või sünnipäevi. Mõnusaid istumiskohti leiab kuni 30 inimesele ning suurtemate ürituste puhul mahutame ära kuni 60 inimest.

Baar on avatud iga päev kella 12.00-st kuni kella 23.00-ni ning huvitavaid kokteilivalikuid leiab igale maitsele. Üks vahva pärastlõuna Tartu mnt 80J on kindlasti meiega garanteeritud. Oma erilisusega loome äreva meeleolu kõikidele külastajatele.

Escape room Factory baar/lounge hinnakiri on järgmine: 1h = 35 Eur / 2h = 70 Eur / 5h = 175 Eur

Broneeri Kohe / Kinkekaardid

Vali Sobiv teenus kuhu soovid oma aega broneerida

Vali Sobiv teenusepakkuja

image
image
image

Escape Room

Emotion Factory

Toitlustus