info@theescaperoom.ee | +372 5103162 | Tallinn, Tartu mnt. 80J, A-sissepääs, 2.korrus
E-P 10:00-23:00

Suur Sünnipäevapidu Escape Room Factory's

Meie suurepärases keskuses toimus vinge sünnipäevapidu ja jagame seda ka teiega. Miks me seda teeme?
Just sellepärast, et näidata Teile meie uue keskuse võimalusi ning et te näeksite, millega me tegeleme ja millised on meie suurepärased kliendid. 
 
Oleme kolinud oma vinge ettevõttega uutesse ruumidesse, mis asuvad Tartu mnt 80J ning The Escape Room Factoryga on nüüdseks liitunud ka Megazone. Meie juurest leiate erinevad põgenemistoad, individuaal- ja tiimilasermängud ning siseruumi-ronimispargi. Meie meelelahutuskeskuses ei hakka mitte kellelgi igav. 
 
Oleme teinud sünnipäevasid nii noorematele kui ka vanematele inimestele – miski ei ole meie jaoks võimatu ja leiame kindlasti  suurepärase lahenduse tuginedes meie klientide soovidele. Antud sünnipäeva teemaks oli “GlowDisko” ehk meie juures on väga vinge võimalus UV-valguse all diskosid korraldada.
Kõik me ju särame ja helendame sisimas – nüüd on meie keskuses võimalik seda ka oma sõpradele ja kolleegidele näidata! 
 
Kohal oli vinge diskor, suurepärane fotograaf Irene, ülimaitsvad toidud, enneolematud kehamaalingud, sähvivad laserid ja suurepärane seltskond.
 
Tahad ka ise sellist pidu korraldada? Kirjuta meile ja teeme koos sinu mõtted teoks. 
 
Kindlasti ütleb pilt rohkem kui tuhat sõna, nii et viska pilk peale pildigaleriile, et veenduda oma silmaga, kui vinge meie juures on ja miks peaksid oma järgmist sünnipäeva just meie juures pidama.

Ootame sind!