X-MAZE! Täiesti uus meelelahutus! | Escape Room Factory | Tartu mnt 80J

X-MAZE! Täiesti uus meelelahutus!

Oktoobrist alates pakub Escape Room Factory täiesti uut meelelahutust, milleks on X-MAZE. X-MAZE on sündinud koostöös mitmete erinevate ettevõtetega, kelleks on näiteks Hollywood, Kingitus.ee, Amber Distributsion, Hotsauce.ee ja RedBull. Alustame esimeste mängudega juba 8. oktoober ja ootame põnevusega, kuidas Teie meie kallid sõbrad selle vastu võtate. 

X-MAZE on suunatud eelkõige ettevõtetele ning vanematele, kui 16 eluaastat inimestele. Kuid see ei tähenda, et ka noortematel ei oleks antud mängus huvitav. Antud mäng arendab väga palju meeskonnatööd ja süstib inimestesse adrenaliini ja võistlushimu. 

Mis asi on siis X-MAZE?

X-MAZE on suur laburünt, kus on 4 erinevat maailma (sinine, punane, must ja roheline). Iga maailm on erinev.

  • Sinine maailm – Füüsilised ülesanded, kus tuleb kasutada just enda füüsilist poolt. (takistusrada, laburündid jne)
  • Punane maailm – Osavus ülesanded, kus tuleb kasutada nutikust ja olla osavate näppudega ning mõelda väljaspool kasti. 
  • Roheline maailm – Mõtte ülesanded, kus tuleb eriti tähelepanelikult vaadata tuba ja lahendada mõistatusi
  • Must maailm – “Welcome back Fear Factory”. Must maailm on eriti ekstreemne, kus tuleb saada üle enda hirmudest.

Terve laburünt koosneb 17 erinevast toast, kus tuleb lahendada ülesanne ühel meeskonna liikmel. Meeskonna liige valitakse välja just tema tugevustele. Nii käiakse kogu meeskonnaga läbi terve laburünt, kus on kokku 17 erinevat tuba ja ülesannet. 
Kogu mängu mõte on sooritada ülesanne ning koguda X-e, mille saate ülesande sooritamise eest. Iga X annab Teile 5 sekundit lõpukambris, kus peate koguma sedeleid, pääseda edetabelisse ja olla kuu parim ning saada vingeid auhindu. 

Kogu mäng on väga teatraalne, kuna meie mängujuht liigub Teiega pidevalt kaasas ja seletab, mis Teid ees ootab. Peate liikuma nii läbi liiva, sügavate tunnelite ja laserite. 

Meeskonnad on kuni 6 liikmelised ning ärge muretsege, kõik saavad läbida mitu erinevat tuba. Lisaks, kui keegi lahendab ülesannet saavad meeskonna kaaslased kaasa aidata rääkides ja andes juhiseid. 

Oled seiklushimuline ja soovid ületada ennast? Meie oleme just need, kes saame sulle pakkuda enneolematut meelelahutust. Olgu tegu firmaüritusega, motivatsiooni paketiga või sünnipäevaga. Meie anname Teile võimaluse leida täiesti teistmoodi maailm!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Escape Room Factory Seikluskeskus
Teadusmängud OÜ
Tartu mnt 80J,Tallinn,10112
+372 5103162
info@theescaperoom.ee
E-P 12:00-23:00

et
en_US et